Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

MČTAU jau nuo pavasario aktyviai bendradarbiauja su „Valentis“. Tai farmacijos įmonių grupė, kurianti ir gaminanti inovatyvius farmacinius preparatus, padedančius kiekvienam žmogui išsaugoti tai, kas brangiausia – savo sveikatą.

Gegužės mėnesį Universitetas, atstovaujamas rektorės dr. Zitos Žebrauskienės, ir UAB „Valentis Pharma“, atstovaujama direktoriaus Domo Ramanausko, pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria įsipareigojo kartu rūpintis vyresnio amžiaus žmonių sveikata, įtraukti kuo daugiau senjorų į aktyvią ir sveiką gyvenseną.

Pirmoji maisto papildų „Cardoval ritmo“ siunta MČTAU senjorus pasiekė per mokslo metų pabaigos šventę, surengtą VU Botanikos sodo Vingio skyriuje, ir buvo išdalinta šventiškai nusiteikusiems senjorams. Antroji, didelė paramos papildais „Cardoval ritmo“ siunta buvo išdalinta per Trečiojo amžiaus universitetų vadovų pasitarimą ir pasiekė daugelį į Nacionalinę asociaciją susibūrusių TAU senjorų. Produktas „Cardoval ritmo“ skirtas vyresnio amžiaus žmonių širdies veiklai ir kraujotakai gerinti. Neseniai aktyviausiems MČTAU senjorams buvo išdalinti maisto papildai „Versanus“, skirti vyresnio amžiaus žmonių sąnariams stiprinti.

Ir toliau ketinama tęsti gražiai prasidėjusią partnerystę. MČTAU suteiks galimybę „Valentis“ atstovams ir jų parinktiems lektoriams pasisakyti vyresnio amžiaus žmonių sveikatos stiprinimo klausimais per įvairius Universiteto renginius, paskaitas, pravesti treniruotes su asmeniniais treneriais. Bendrovė „Valentis“ įsipareigojo ir toliau teikti paramą senjorams maisto papildais bei prisidėti prie paskaitų organizavimo – temų sveikatos klausimais inicijavimo, lektorių paieškos.

Mūsų aktyvūs, išsilavinę senjorai rūpinasi savo sveikata, saugo ją kaip brangiausią savo turtą, todėl labai vertina galimybę stiprinti savo širdį bei sąnarius „Valentis“ padovanotais maisto papildais.

Šiais metais MČTAU pasirašė ir daugiau bendradarbiavimo sutarčių. Pavasarį užmegzti partnerystės ryšiai su Lietuvos žurnalistų sąjunga, rugsėjo 12 d. startuos bendras projektas, padėsiantis senjorams nepasiklysti painiame informacijos pasaulyje. Liepos mėnesį pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Italijos Sambuko miesto trečiojo amžiaus universitetu. Rugsėjo pabaigoje ketinama pasirašyti partnerystės sutartį su Lietuvos vyriausiuoju administraciniu teismu.

MČTAU informacija

Mus rasite

MEDARDO ČOBOTO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS
Pamėnkalnio g. 15, 10 kab.
01114 Vilnius

I-IV nuo 11 iki 13 val., tel. (8 5) 260 8310

www.mctau.lt

El.p. mctau.info@gmail.com

Žemėlapis

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas
Pamėnkalnio g. 15, 01114 Vilnius
Įm. kodas 191904279
Sąsk. Nr. LT 457290000001700205

REKTORĖ:
dr. Zita Žebrauskienė
Mob. 8 616 51 274
El.p. zitamctau@gmail.com

REKTORĖS PADĖJĖJA:
Vida Jarašiūnienė
Mob. 8 626 15 686
El. p. mctau.info@gmail.com

 

RUGSĖJO 25 D. 11 VAL. LEU AKTŲ SALĖJE VYKS ANTRASIS ŽINIASKLAIDOS IR MEDIJŲ RAŠTINGUMO PROJEKTO UŽSIĖMIMAS – MALONIAI KVIEČIAME TAPTI ŠIO ĮDOMAUS PROJEKTO DALYVIU. DAUGIAU SKAITYKITE MČTAU NAUJIENOSE